WP Razvoj & Ideje  

RSS

(@admin)
Estimable Member Admin
03.06.2017 01:09  

Namenjeno predlogom o izboljsavi spletne strani Klana ter diskusije med admini glede dela na spletni strani.

Vodstvo,

ReplyQuote
 Crt
(@slofreak)
Trusted Member Admin
03.06.2017 01:12  

SM1AK, maj eno vprasanje, ali ene par 🙂

Kolk bi blo kj zajebano spremenit font in velicino glavnega napisa SLOEx na vrhu, ter povecati font podnapisa Slovenian Expenda....? Ful se mi zdi premajhno in premalo opazno. Pa to ne more bit tok zajeban al?

ReplyQuote
(@sm1ak)
Trusted Member Admin
03.06.2017 17:43  
Posted by: Bojan_928

Ja in zakaj ni naša slika (skupinska) še na sprednji strani......

bojč... komaj včeraj sem še od freaka slike dobo... tako da bo počasi

Die, die, die my darling, I'll be seeing you again, I'll be seeing you in hell!

ReplyQuote
(@sm1ak)
Trusted Member Admin
03.06.2017 17:43  
Posted by: Crt

SM1AK, maj eno vprasanje, ali ene par 🙂

Kolk bi blo kj zajebano spremenit font in velicino glavnega napisa SLOEx na vrhu, ter povecati font podnapisa Slovenian Expenda....? Ful se mi zdi premajhno in premalo opazno. Pa to ne more bit tok zajeban al?

freak to sem že čisto na začetki spremeno in mislim da je to največ kot gre.

ReplyQuote
(@admin)
Estimable Member Admin
03.06.2017 20:33  

Lepa Arko, super si to naredil, jst sm nam pa novo galerijo namestil, drug vticnik, pa se eno galerijo sem dodal za piknik, tko da kr tm not naloz ko bos meu fotke :).

P.S. Zdj sm pravkar se dodal par fotk v piknik, nekaj mojih in nekaj iz FB. Cudno mi jih je resizal, to bo po moje bl Arko znal lazje zrihtat. Poleg tega sem dodelal galerije in dodal tudi screenshote iz FBja.

Poglejte si malce galerije, zdj je tud kul finta ker je player za fotke, tko da ti loh sam predvaja, poveca sliko, odstrani ozadje ipd....mal poglejte no 🙂

Freak

ReplyQuote
(@admin)
Estimable Member Admin
04.06.2017 01:12  

Arko, PROSIM te zrihti thumbnailse v galerijah, ka nikak ne morem resizat da noter lepo pasejo al pa da bi lepo slikco kazal in bom znoru....pozn je ze in ne morem vec. Dj zrihti plz

Ty

ReplyQuote
(@sm1ak)
Trusted Member Admin
04.06.2017 06:22  
Posted by: admin

Arko, PROSIM te zrihti thumbnailse v galerijah, ka nikak ne morem resizat da noter lepo pasejo al pa da bi lepo slikco kazal in bom znoru....pozn je ze in ne morem vec. Dj zrihti plz

Ty

cje... freak. dvomim, da bom dans uspel oz. da se mi bo dalo. grem zaj na ribiško tekmo in bo me verjetno lepo zjebalo 4 ure na sonci sedet in pivo pit 🙂

ReplyQuote
(@admin)
Estimable Member Admin
04.06.2017 11:18  

Sj nism reku koj :), ti se kar nasonci, sam ne pozab se v ribarnci ustavt na poti domov da loh kksno ribo domov prneses 🙂

Pac vceri sm bil ze mal bogi na koncu pa me je znerviral, mi je pa ratal velik narest.

Smo na vezi

P.S. Neki se je zjebal z podmeniji pri Global Maps....ne vem kaj je to a lahko preveris plz.

Ty

Freak

ReplyQuote
(@sm1ak)
Trusted Member Admin
05.06.2017 13:24  
Posted by: admin

Sj nism reku koj :), ti se kar nasonci, sam ne pozab se v ribarnci ustavt na poti domov da loh kksno ribo domov prneses 🙂

Pac vceri sm bil ze mal bogi na koncu pa me je znerviral, mi je pa ratal velik narest.

Smo na vezi

P.S. Neki se je zjebal z podmeniji pri Global Maps....ne vem kaj je to a lahko preveris plz.

Ty

Freak

stari... kaj zajebeš morš popravit 😛 s tem se srečujem na šihti skoraj na dnevni bazi pri strankah in moram popravljat. 😀 zato ti prepustim, da meni sam popraviš 😀

ReplyQuote
(@admin)
Estimable Member Admin
05.06.2017 19:05  

Nisem rekel da sem zjebal, ampak da se je. Nic nisem sploh delal s temi stranmi tko da... ne znam popravit ker si ti delal drop down menije pa te pizdarije

ReplyQuote
(@admin)
Estimable Member Admin
18.07.2017 12:50  

Zaradi uposodobitev Spletne Strani in Foruma ter optimizacije Foruma, je bilo potrebno določene »Posts«, »Topics« ipd. izbrisati, druge pa kopirati in premakniti v druge »Topic Threade«.

Hvala za razumevanje

Vodstvo SLOEx

ReplyQuote
(@sm1ak)
Trusted Member Admin
18.07.2017 13:47  

za vse, ki vidite da stran malo čudno zgleda... freak je neke stiskal brez da bi vedo kaj dela 😛 kaj se je dalo sem restoral iz backupa, ostalo pa je nov izgled spletne strani 😀

ReplyQuote
(@admin)
Estimable Member Admin
18.07.2017 14:22  

Super zgleda tako, bravo Arko

🙂

ReplyQuote
(@ultimte_jax)
Trusted Member
11.10.2017 10:51  

Mene malo moti da so črke sive ne črne. Zaradi emšota jih je težje brat. Če se da to kak popravit

AK-47

ReplyQuote
(@sm1ak)
Trusted Member Admin
14.10.2017 11:44  

bolše?

ReplyQuote
(@ultimte_jax)
Trusted Member
17.10.2017 18:45  

Ja. Sploh ko si še monitor spucaš

AK-47

ReplyQuote
(@sm1ak)
Trusted Member Admin
01.11.2017 10:32  

Malo sem naredil sprememb na spletni strani.
Spremenil sem:
-obliko strani,
-meni (barvo pasa, barvo menija, barvo menija "on hover"/izbrano in debelost pisave),
-barvo linkov (malenkost drugačna oranžna kot prej, da bolje klapa z barvo menija/noge),
-barvo noge in debelost pisave naslovov.

Tak, da če so kake kritike ali pripombe, da se vam kaj ne dopade mi jih napišite in bom popravo.

ReplyQuote
(@admin)
Estimable Member Admin
13.11.2017 23:11  

F***** Miljonkrat bolš zdj. Super si zrihto hvala ti Arko.
Res zakon, čist drgač je zdj.

ReplyQuote
Share: